3D tlač

Výroba prípravkov

Potrebujete kryt na ventilátor, prasklo vám veko na krabičke, či potrebujete plastový diel k nejakému zariadeniu? Tak ponuka 3D tlače je veľmi vhodným riešením. Stačí poslať poškodený diel, či dané zariadenie alebo aj 3D model a vieme vám pomôcť s riešením vašich potrieb vo veľmi krátkom čase, a to už do troch dní môžte mať hotový potrebný kus. Táto cesta je teda veľmi rýchle riešenie, pre neočakávané komplikácie spôsobené napríklad poškodením nejakého dielu.

Výroba doplnkov do domácnosti

Vieme vám vyrobiť akékoľvek držiaky, stojany, zarážky do dverí. Škatuľky, náhradné diely pre prístroje, ktoré sa už napríklad nedajú zohnať. Stojany na písacie potreby, alebo držiaky pre nabíjanie telefónu.

Výroba 3D modelov

Vieme vám zabezpečiť aj 3D tlač vami vymodelovaných 3D modelov. Aktuálne v bielej a čiernej farbe, v prípade záujmu o väčší počet kusov (30+) vieme zabezpečiť farby podľa vašich predstáv.

Výroba doplnkov pre majstrov

Potrebujete spraviť držiak na náradie, stojan na produkty pre výrobu vašich výrobkov, alebo prepážky do organizéra na materiál? Plastové dištančné prvky, krabičky na mieru, pomôcky do vašej dielne, či izolačné podložky pod kovové diely? Alebo dokonca rukoväte, madlá, či rôzne vymädzenia? Aj to sa dá veľmi elegantne zvládnuť technológiou 3D tlače.